Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

NA PREDAJ REZIDENČNÝ DOM SO STAVEBNÝM POVOLENÍM | STARÉ MESTO - MOYZESOVA ULICA

Ulica: Moyzesova
Obec: Košice-Staré Mesto
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
1 200 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj ponuku, ktorá sa neodmieta. Jedná sa o výnimočný objekt v historickom centre Košíc, na ulici Moyzesova. 

>>>VIDEOOBHLIADKU budovy si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/63pwjiLsF0U

Nejedná sa len o budovu v historickom centre mesta. Ide o celý projekt, ktorý bude nielen ziskový, ale navyše je k nemu všetko pripravené na okamžitú realizáciu. Posledné 2 roky majiteľ vybavoval všetky potrebné dokumenty nato, aby v tejto výnimočnej budove na Moyzesovej ulici mohlo vzniknúť 8 luxusných bytov, 2 nebytové priestory (vhodné na krátkodobý prenájom), 8 pivničných kobiek, welness zóna v suteréne a vonkajšia oddychová zóna s bazénom, či altánkom pre posedenie. 

Stavebné povolenie, dokumentácia a povolenia od pamiatkového úradu, samotná projektová dokumentácia, cenové ponuky od všetkých dodávateľov materiálov, kalkulácia nákladov, zisku, web stránka na predaj jednotlivých bytov, jednoducho všetko je pripravené na okamžitú realizáciu. 

Táto 3 podlažná budova stojí na pozemku s celkovou výmerou 478m² a jej zastavaná plocha je 324m². Vstupom od hlavnej cesty z Moyzesovej ulice sa cez nádherné otvorené schodisko dostaneme do hlavnej časti domu, odkiaľ sa už rozdeľujú cesty k jednotlivým miestnostiam, do pivnice, na dvor, schodiskom sa dostaneme na 1NP a podkrovie. Celková podlahová plocha je 690m² vrátane plochy podkrovia + 71m² tvoria plocha práve nebytové priestory v suteréne. 

Posledné roky bola budova prenajímaná na administratívne účely a pokojne vám poskytne túto možnosť aj naďalej, no bola by veľká škoda nevyužiť takúto príležitosť. Na základe projektu tu môže vzniknúť 8 luxusných bytov s výmerami od 33m² - 146m². Len si predstavte, ako sa budú predávať tieto luxusné byty v centre mesta, s vysokými 3,9 metrovými stropmi, balkónmi, vonkajším dvorom s bazénom či miestom na grilovanie. Ten má rozlohu 154m². Nakoľko je parkovanie veľkým problémom v rámci developerských projektov v centre mesta, aj takáto možnosť tu je a vo vnútornom dvore môže vzniknúť niekoľko miest na parkovanie. 

Nakoľko sa nejedná o pamiatkovú rezerváciu, nepodlieha rekonštrukcia interiéru pravidlám pamiatkového úradu, no exteriér áno. To dáva veľmi veľa možností na realizáciu a čo ja najdôležitejšie, zajtra môžete začať realizovať tento projekt. Všetky dokumenty sú pripravené s pečiatkami právoplatnosti. 

Celá budova so stavebným povolením a celým projektom je na predaj za 1.200.000 eur bez DPH. Ak vás táto výnimočná ponuka oslovila, rád vám ju ukážem aj osobne. Zavolajte mi na číslo 0911 337 969. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
761 m2
Úžitková plocha:
761 m2
Plocha pozemku:
478 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Ladislav Šosták
  • rusr

Ing. Ladislav Šosták

CHRO spoločnosti - Personálny riaditeľ Diamond Reality. Ako realitný maklér vykonáva realitnú činnosť cez spoločnosť Diamond Reality Šosták s.r.o., IČO: 52 963 268

  • Slovensky
  • Česky
  • English
24x
Maklér mesiaca:
24x
2022
Maklér roka:
2022

Volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti

Rezidencia Krásna