Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

Na predaj 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Študentská ulica, Košice - Sever

Interné ID: actuitADFBedcs
Ulica: Študentská
Obec: Košice-Sever
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 2-izbový byt
Iné:
210 000 €

Popis nehnuteľnosti

Diamond Reality Vám predstavuje exkluzívnu ponuku - 2 izbový byt po KOMPLETNEJ, KVALITNEJ a NOVEJ REKONŠTRUKCII. Tento štýlový byt situovaný na 4/5 poschodí má výmeru 55 m2 a nachádza sa na ulici Študentská v lokalite Košice - Sever. Dispozične byt pozostáva z chodby, kúpeľne, WC, obývačky, kuchyne a spálne. K bytu patrí LODŽIA aj PIVNICA. Bytový dom je bez výťahu!

Kompletná rekonštrukcia (zrealizovaná len nedávno) okrem iného zahŕňa novú elektroinštaláciu v celom byte, murované jadro, sadrové omietky, laminátové plávajúce podlahy, bezpečnostné - oceľové dvere, nové radiátory, nové obložkové zárubne a dvere, znížené stropy sadrokartónom, nové dlažby, obklady a nábytok. V kuchyni bola zrealizovaná nová kuchynská linka vyrobená na mieru so zabudovanými spotrebičmi(varná doska, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, digestor) a granitovým drezom s batériou.

Okrem toho táto lokalita poskytuje vynikajúcu občiansku vybavenosť a bezproblémové parkovanie, čo robí z tohto bytu ideálne miesto na život.

Cena tohto bytu je 210.000 eur, vrátane kompletného právneho servisu a provízie RK. Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte mi zavolať na číslo 0902 198 170.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
55 m2
Podlahová plocha:
55 m2
Stav:
úplne prerobený
Počet izieb:
2
Typ výbavy:
kompletne vybavený
Loggia:
áno
Pivnica:
áno
Verejné vonkajšie parkovanie:
áno
Výťah:
áno
Rok poslednej rekonštrukcie:
2024
Počet poschodí od prízemia vyššie:
5
Poschodie:
4
Celková plocha:
55 m2
Plocha loggie:
3 m2
Počet logií:
1
Pivnica plocha:
2 m2
Počet pivníc:
1
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Kanalizácia:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

MGR. LUKÁŠ SOPKO, MBA, LL.M.
  • rusr
  • sora

MGR. LUKÁŠ SOPKO, MBA, LL.M.

CEO spoločnosti - Riaditeľ a konateľ Diamond Reality

  • Slovensky
  • Česky
  • English

V našej firme máme heslo, že "iní ponúkajú nehnuteľnosť, avšak my predávame domov". Týmto heslo sa snažím pristupovať ku každému klientovi a zároveň aj viesť našich maklérov.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti

Rezidencia Krásna