O spoločnosti Diamond Reality

Diamond Reality je najväčšia realitná kancelária v meste Košice s pobočkami po celom Slovensku. Dnes ju tvorí tím skúsených realitných maklérov a odborníkov z rôznych oblastí, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s realitnou činnosťou.

Hlavným hnacím motorom pre nás bolo čím ďalej tým viac rozširujúca sa rada neodborne preškolených maklérov a s tým spojená nedôvera ľudí v túto veľmi namáhavú, ale zaujímavú prácu. Ako jedna z najväčších realitných kancelárii v Košiciach si dobre uvedomujeme vážnosť a možné komplikácie v oblastí realít spojené s ich kúpou, predajom či prenájmom a aj preto sme sa rozhodli spolupracovať s najlepšími odborníkmi v tomto obore. Čo sa týka samotného klienta, snažíme sa mu nastaviť optimálne riešenie pre uspokojenie jeho predstáv a požiadaviek.

Diamond Reality je franchisingová sieť nezávislých realitných kancelárií ponúkajúcich služby spojené s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností na Slovensku. Každá pobočka zodpovedá za svoju prácu samostatne.

Poskytujeme najkomplexnejšie služby na realitnom trhu

Našim klientom poskytujeme čo možno najkomplexnejšie služby na realitnom trhu a to pod heslom – „všetko na kľúč“.  V prípade, ak sa rozhodne klient u nás predávať, kupovať či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa už dostaví iba na podpis zmlúv (okrem určitých úkonov, kde je osobná prítomnosť klienta nevyhnutná). Inzercia nehnuteľností je bezplatná pre všetkých klientov našej realitnej kancelárie. Momentálne inzerujeme na približne 200 realitných portáloch.

Ako spoločnosť pre ktorú je prioritou zvyšovanie kvality poskytovaných služieb, je naším cieľom sa pravidelne školiť a odborne vzdelávať vo všetkých pridružených oboroch súvisiacich so sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Taktiež dbáme na zvyšovanie kvality práce našich spolupracovníkov.

Predmetom našich služieb je kúpa, predaj, prenájom týchto nehnuteľností:

O našej profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj to, že sme členmi Realitnej únie Slovenskej republiky (RUSR) a absolventmi Slovenskej realitnej akadémie (SORA), čo nám dotvára punc kvality a odbornosti.

V prípade, ak máte záujem o služby našej realitnej kancelárie kontaktujte nás e-mailom na info@diamondreality.sk alebo využite jeden z našich kontaktov.