spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Prečo si vybrať nás?

Našim klientom sa snažíme poskytnúť  najkomplexnejšie služby na realitnom trhu a to pod heslom – „všetko na kľúč“. V prípade, ak sa klient rozhodne u nás predávať, kupovať, či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa dostaví už iba na podpis zmlúv (okrem určitých úkonov, kde je osobná prítomnosť klienta nevyhnutná).

V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme desať bodov, pre ktoré sa oplatí spolupracovať so spoločnosťou Diamond Reality:

 • sme najväčšia realitná kancelária na Východnom Slovensku čo sa týka ponuky nehnuteľností.
 • máme viac ako dvadsať maklérov a zastúpenie v mestách: Košice, Humenné, Michalovce, Prešov, Senica, Nitra, Trnava a Bratislava.
 • sme členom Realitnej únie Slovenskej republiky (RUSR) a tiež absolventom Slovenskej realitnej akadémie (SORA), čo nám dodáva punc kvality a odbornosti.
 • ako jediná realitná kancelária bezplatne pre všetkých klientov inzerujeme na desiatkach realitných portáloch.
 • zabezpečíme vám prostredníctvom advokátskej kancelárie komplexný právny servis pri vyhotovovaní kúpnych zmlúv, zmlúv o budúcich zmluvách a iných právnych dokumentov, ktoré sú potrebné pre konkrétne obchodné prípady.
 • zabezpečíme vám financovanie vašej nehnuteľnosti prostredníctvom špičkových hypotekárnych špecialistov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov.
 • na požiadanie a po následnej obhliadke vašej nehnuteľnosti vám vystavíme potvrdenie trhovej ceny nehnuteľnosti.
 • pomôžeme vám odkúpiť vašu nehnuteľnosť, aj zadlženú, na ktorej viazne hypotéka, dlžoba voči nebankovej inštitúcii, exekúcia alebo iné, inštitúcia, či fyzická osoba.
 • spolupracujeme s najlepšími odborníkmi ako sú súdni znalci, notári, geodeti, hypotekárni špecialisti...
 • máme na svojom konte stovky ukončených obchodov a nespočetné množstvo spokojných klientov.

Prečo názov Diamond Reality?

Pretože MY sme diamantom v oblasti realít!

Slovo diamant je odvodené z gréckeho slova „adamas“, čo v preklade znamená nepremožiteľný. Diamant sa v prírode nachádza veľmi ojedinele a patrí k najvzácnejším drahokamom na svete.

Cena diamantu sa určuje podľa tzv. „štyroch C“ tieto sú bežne používané na základný opis diamantov, sú to karáty (carat), čírosť (clarity), farba (color) a výbrus (cut).


4 "C" Diamond Reality:

 1. "C" (confidence) - dôvera, istota. Veľmi dôležitým faktorom úspešného obchodu je dôvera medzi klientom a sprostredkovateľom, medzi kupujúcim a predávajúcim. Preto sme dôveru, ako najdôležitejší prvok zobchodovania nehnuteľnosti, dali na prvé miesto našich štyroch „C“.
 2. "C" (candidness) - otvorenosť, úprimnosť. Snažíme sa o jasné a korektné správanie sa k našim klientom. Dbáme na otvorený a úprimný vzťah, ktorý nám zabezpečí úspešné ukončenie obchodu.
 3. "C" (comfort) – pohodlie. Ďalším veľmi podstatným aspektom je pohodlie. Náš klient musí mať stopercentný komfort pri riešení predaja či prenájmu nehnuteľnosti. Snažíme sa o poskytnutie kompletného servisu, a to pod heslom „všetko pod jednou strechou“.
 4. "C" (cooperation) spolupráca, súčinnosť. Tá je rovnako potrebná pre predávajúceho aj kupujúceho. Mnohokrát sa pri prevode nehnuteľnosti vyskytnú problémy, ktoré sa dajú veľmi ľahko vyriešiť spoluprácou oboch zmluvných strán. Ak však táto spolupráca nie je dobrá, celý proces môže vyústiť do sporu trvajúceho i veľmi dlhý čas.

Ponúkame našim klientom silného a spoľahlivého partnera, ktorý pre svojich klientov urobí všetko, čo je v jeho silách, ochotne a rád poradí.

V prípade, ak máte záujem o služby našej realitnej kancelárie kontaktujte nás e-mailom na info@diamondreality.sk, zavolajte na 0902 198 170 alebo využite náš kontaktný formulár.