Prečo si vybrať realitnú kanceláriu Diamond Reality?

Našim klientom sa snažíme poskytnúť  najkomplexnejšie služby na realitnom trhu a to pod heslom – „všetko na kľúč“. V prípade, ak sa klient rozhodne u nás predávať, kupovať, či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa dostaví už iba na podpis zmlúv (okrem určitých úkonov, kde je osobná prítomnosť klienta nevyhnutná).

V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme jedenásť bodov, pre ktoré sa oplatí spolupracovať so spoločnosťou Diamond Reality:

Prečo názov Diamond Reality?

Pretože MY sme diamantom v oblasti realít!

Slovo diamant je odvodené z gréckeho slova „adamas“, čo v preklade znamená nepremožiteľný. Diamant sa v prírode nachádza veľmi ojedinele a patrí k najvzácnejším drahokamom na svete. Pre svoje vlastnosti, akými sú farba, tvar a čistota, patrí k najcennejším drahokamom.

Cena diamantu sa určuje podľa tzv. „štyroch C“ tieto sú bežne používané na základný opis diamantov: sú to karáty (carat), čírosť (clarity), farba (color) a výbrus (cut). Keďže naša realitná kancelária je diamantom v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, tak svoje „štyri C“ má zoradené takto:

4 "C" Diamond Reality s.r.o:

  1. "C" (confidence) - dôvera, istota. Veľmi dôležitým faktorom úspešného obchodu s nehnuteľnosťou je dôvera medzi klientom a sprostredkovateľom, medzi kupujúcim a predávajúcim. Preto sme dôveru, ako najdôležitejší prvok zobchodovania nehnuteľnosti, dali na prvé miesto našich štyroch „C“.
  2. "C" (candidness) - otvorenosť, úprimnosť. Snažíme sa o jasné a korektné správanie sa k našim klientom. Dbáme na otvorený a úprimný vzťah, ktorý nám zabezpečí úspešné ukončenie obchodu.
  3. "C" (comfort) – pohodlie. Ďalším veľmi podstatným aspektom je pohodlie. Náš klient musí mať stopercentný komfort pri riešení predaja či prenájmu nehnuteľnosti. Snažíme sa o poskytnutie kompletného servisu, a to pod heslom „všetko pod jednou strechou“.
  4. "C" (cooperation) spolupráca, súčinnosť. Tá je rovnako potrebná pre predávajúceho aj kupujúceho. Mnohokrát sa pri prevode nehnuteľnosti vyskytnú problémy, ktoré sa dajú veľmi ľahko vyriešiť spoluprácou oboch zmluvných strán. Ak však táto spolupráca nie je dobrá, celý proces môže vyústiť do sporu trvajúceho i veľmi dlhý čas.

Rovnako ako diamanty, aj naše služby - ponuka nehnuteľností, ich cenové ohodnotenie a kompletný servis patria na trhu s nehnuteľnosťami medzi špičku.
Ponúkame našim klientom silného a spoľahlivého partnera, ktorý pre svojich klientov urobí všetko, čo je v jeho silách, ochotne a rád poradí.

V prípade, ak máte záujem o služby našej realitnej kancelárie kontaktujte nás e-mailom na info@diamondreality.sk alebo využite jeden z našich kontaktov.