Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

Profesionálne fotenie

Základným predpokladom dobre odprezentovanej nehnuteľnosti je okrem pútavého inzerátu aj kvalitná fotodokumentácia. Pri exkluzívnych ponukách sa snažíme k nehnuteľnostiam vyhotoviť kvalitné fotografie, ktoré budú nehnuteľnosť prezentovať v čo najlepšom svetle. Fotograf s ktorým spolupracujeme vytvorí veľmi živé fotografie a pomocou kvalitnej techniky zachytí aj tie najmenšie detaily z každej nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosti sa snažíme prezentovať v čo najprirodzenejšom svetle za použitia profesionálnej techniky a v prípade potreby upravujeme fotografie tak, aby vo finále vyzerali príjemne a prirodzene. Základom teda je, aby fotografie navodzovali dojem, že sa v nehnuteľnosti budete cítiť ako doma, aby ste si na nej vedeli predstaviť svoj budúci život. Väčšina klientov si dokonca skôr ako pútavý inzerát pozrie len samotné fotografie a k textu sa vráti až po tom, čo im nehnuteľnosť po vizuálnej stránke bude vyhovovať.

Rezidencia Krásna