Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Ing. Bernardína Beneová Riaditeľ pobočky Diamond Reality Nitra a realitný maklér pre Nitru a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Diamond Reality Nitra, s.r.o., IČO: 51 725 835

3x
Maklér mesiaca:
3x
Ing. Bernardína Beneová
  • rusr

Obráťte sa na mňa

Maturitné vysvedčenie som získala na obchodnej akadémii v Šuranoch. Po nej som úspešne ukončila štúdium na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre, odbor Krajinné inžinierstvo, špecializáciu Pozemkové  úpravy a geografické informačné služby. Na škole som súčasne študovala aj doplňujúce pedagogické štúdium.

Popri práci realitného makléra sa venujem aj financiám od roku 2017, kedy som zložila odborné skúšky v sektoroch: poskytovanie úverov, poistenie a zaistenie, prijímanie vkladov. Mám za sebou osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu Realitný maklér (2020) a certifikát Exkluzívny nábor nehnuteľností (2017, 2019).

Byť sprostredkovateľom pri predaji, prenájme a kúpe nehnuteľnosti si vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti, manažérskych schopností, flexibility a empatie. Spokojnosť na tvárach zákazníkov však za to stojí. Klienti nekupujú nehnuteľnosti každý deň, preto sa im snažím celý tento proces zjednodušiť, uľahčiť a minimalizovať stresy okolo kúpy.

Mám za sebou stovky úspešných obchodov, predala som nehnuteľnosti za niekoľko miliónov eur a hlavne som našla domov pre mnohých spokojných klientov. Moja práca je mojim poslaním a prináša mi radosť a pocit užitočnosti.

Realitní makléri ponúkajú nehnuteľnosti, no ja predávam domov.

Moje certifikáty a ocenenia

Aktuálna ponuka makléra

Rezidencia Krásna