Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Ing. Ladislav Šosták CHRO spoločnosti - Personálny riaditeľ Diamond Reality. Ako realitný maklér vykonáva realitnú činnosť cez spoločnosť Diamond Reality Šosták s.r.o., IČO: 52 963 268

Volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou.
24x
Maklér mesiaca:
24x
2022
Maklér roka:
2022
Ing. Ladislav Šosták
  • rusr

Obráťte sa na mňa

Po úspešnej maturite som bol prijatý na Univerzitu P. J. Šafárika, fakultu telovýchovy, kde som získal bakalársky titul. Počas môjho doterajšieho života som sa aktívne venoval futbalu, pričom mojím jediným cieľom bolo dostať sa do najvyššej Slovenskej ligy. Cesta za cieľom bola dlhá a náročná, ale po pár rokoch som dosiahol to, čo som vždy chcel.

S veľkou pravdepodobnosťou ste sa práve teraz pousmiali a v hlave si pomysleli „ďalší realitný maklér“. Uvedomujem si, že na trhu nehnuteľností sa nachádza veľké množstvo realitných maklérov, ale taktiež si uvedomujem aj ich kvalitu a prístup k celému realitnému procesu a to, prečo v ľuďoch vzbudzujú negatívne pocity.

Šport ma naučil byť cieľavedomý, nevzdávať sa a neustále na sebe pracovať. Rovnaké vlastnosti ma charakterizujú aj pri predaji nehnuteľnosti, kde sa snažím svojím klientom ponúkať profesionálne služby, venovať sa im individuálne, s cieľom naplnenia ich požiadaviek. V roku 2018 som svoje meno som spojil s realitnou kanceláriou Diamond Reality, a predaju nehnuteľností sa venujem najmä v oblasti Košíc. Práca realitného makléra ma predovšetkým veľmi baví a preto neustále vymýšľam nové metódy a sledujem aktuálne trendy, ktoré by mohli zefektívniť predaj nehnuteľnosti. Využivám služby profesionálneho fotografa, točím videoobhliadky, robím 3D virtuálne prehliadky, spolupracujem s odborníkmi na právo, financie a marketing. Myslím, že aj vďaka využívaniu najmodernejších predajných postupov vždy dosiahnem maximálne výsledky a spokojnosť u svojich klientov. 

Moje certifikáty a ocenenia

Aktuálna ponuka makléra

Rezidencia Krásna