Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Kristína Huliaková Maklér pre lokalitu Košice a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Diamond Reality Business s.r.o., IČO: 53 979 559

6x
Maklér mesiaca:
6x
Kristína Huliaková

Obráťte sa na mňa

Ahojte, 

Volám sa Kristína Huliaková a pracujem ako realitný maklér pre Košice a okolie.

Košice sú pravé miesto pre môj život a moje pôsobenie. Na istý moment som ich pracovne opustila za hranice slovenska, no časom som pochopila, že moja rodná krajina a rodné mesto je miestom kde chcem žiť.

Pracovné skúsenosti som naberala od prvého možného momentu môjho života, nakoľko som sa chcela naučiť byť samostatná a finančne gramotná už počas školy. Výskúšala som prácu v najmä v gastronómií, a sezónnú prácu som vykonávala v Holandsku, kde som pracovala ako distribútor podniku.

Som extrovertná a spoločenská osoba, ktorá si pre svoje fungovanie vyžaduje kontakt s osobami, čo je pre túto prácu nevyhnutné. Aj to je dôvodom, prečo som sa rozhodla začať pracovať ako realitná maklérka. Baví ma, že činnosť, ktorú vykonávam nie je stereotypná, a každý deň ma čaká niečo nové. 

Kúpa a predaj nehnuteľnosti, je vážna vec, ktorú niektorí ľudia zažiju možno iba raz za život, a som tu preto, aby si tento moment pamätali, a spomínali naň, ako na príjemný zážitok. Prekážky považujem iba za slovo, ktoré znamenájú okolnosti brániace problému, a preto sa im staviam čelom.  Čo by som bola za makléra,ak sa bojí slova? Slov sa nebojím, a preto Vám dávam to moje, že vyviniem všetko úsilie, aby som Vašu nehnuteľnosť predala za čo najvýhodnejších podmienok.

 

Moje certifikáty a ocenenia

Aktuálna ponuka makléra

Rezidencia Krásna