spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

Na predaj stavebný pozemok,Kavečany, Košice - Sever

Interné ID: 28756
Ulica: nemá
Obec: Košice-Sever
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
41 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj nádherný, síce svahovitý, stavebný pozemok  v záhradkárskej lokalite v časti Kavečany, Košice - Sever pri vyhliadkovej veži s krásnym výhľadom. Pozemok sa skadá s dvoch parciel spolu o výmere 1272m2. Tento pozemok disponuje:


- stavebným povolením na stavbu oporného múru, ktorý je potrebný ako prvý postaviť pred možnými úpravami na pozemku aby nehrozil zosuv pôdy. Pozemok je možné veľmi pekne vykaskádovať. 


- elektrickou prípojkou


- prieskumom na vybudovanie studne


- inžiniersko - geologickým prieskumom s pečiatkou


Cena nehnuteľnosti vrátane provízie pre realitnú kanceláriu je 52 000 Eur.


V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím maklérku Adriánu Vatrályovú na tel.č.:0907 785 011.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1272 m2
El. napätie:
230V

Maklér

Adriána Vatrályová

Adriána Vatrályová

Maklér pre lokalitu Košice a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Diamond Reality Bratislava s.r.o., IČO: 51 310 031

  • Slovensky
  • English
  • Česky
1x
Maklér mesiaca:
1x

Moje meno je Adriána Vatrályová, žijem v Košiciach a som profesionálnou realitnou maklérkou. K rozhodnutiu pracovať v tejto mimoriadne zaujímavej oblasti, ma doviedol silný vzťah k práci s ľuďmi. Realitám sa venujem od roku 2016 kedy som do spoločnosti Diamond Reality nastúpila. Zavolajte mi a ja vám ochotne pomôžem.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti