Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

pozemok v meste Veľký Šariš

Interné ID: 30178
Ulica: Pivovarská
Obec: Veľký Šariš
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bytová výstavba
Iné:
58 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Na predaj ponúkame pozemok s rozmermi: šírka 30 m dĺžka 38 m vo vyhľadávanej lokalite Veľký Šariš oproti svetoznámemu výrobcovi piva. Jeho hlavnou výhodou je poloha v blízkosti je MHD, SAD aj železničná stanica a tiež hlavný ťah na Prešov, čo zabezpečí rýchlu dostupnosť do krajského mesta a ktorú už onedlho vylepší aj dialničný prípájač. Veľkou výhodou je tiež rovinatá plocha. Prístup k pozemku je plánovaný z dvoch strán bližšie vysvetlím pri obhliadke. V lokalite sa v súčasnosti vykonávajú prípravné práce k výstavbe OD Karmen - previedla sa pokládka elektrickych káblov - základ elektrického vedenia. V lokalite, v ktorej sa pozemok nachádza je podľa územného plánu rozvoja mesta Veľký Šariš plánovaná výstavba zariadení základnej občianskej vybavenosti, zariadenia celomestskej a nadmestskej občianskej vybavenosti.


cena: 58 €/m2 65 000,- €


Ak vás ponuka zaujala a máte záujem o ďalšie informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová .


Samozrejmosťou u nás je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou no aj finančné poradenstvo s vysokou odbornosťou, pri ktorom nemôžete stratiť ani čas ani peniaze.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1123 m2
Inžinierske siete:
blízko

Maklér

Gabriela Heredošová

Gabriela Heredošová

Maklér pre lokalitu Prešov a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Diamond Reality Prešov, s.r.o., IČO: 50 435 078

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti

Rezidencia Krásna