spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

pozemok na predaj

Interné ID: 31776
Ulica: Sekčovská
Obec: Prešov
Okres: Prešov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrady
49 €/m2

Popis nehnuteľnosti

PhDr. Erika Majorošová - DIAMOND REALITY PREŠOV - ponúkame predaj pozemok v k.ú. Šalgovík. Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územia. Ste milovníkom prírody, ale nechcete stratiť kontakt s mestom? Viete oceniť skrytu krasu a obrovsky potenciál? Potom je pre vás pozemok na Šalgoviku ideálnou voľbou v rýchlo meniacom sa svete nehnuteľnosti/pozemkov. V súčasnosti sa pozemok využíva ako orná pôda. Vstup na pozemok je priamo z asfaltovej cesty, preto je vhodný ako investícia. V blízkosti pozemku je bytová výstavba. V spodnej časti pozemoku preteká Šalgovícky potok. Viac informácii na tel. čísle 0940883454 PhDr. Erika Majorošová.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
5510 m2

Maklér

PhDr. Erika Majorošová

PhDr. Erika Majorošová

Riaditeľ pobočky Diamond Reality Prešov a realitný maklér pre Prešov a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Diamond Reality Prešov, s.r.o., IČO: 50 435 078

  • sora
  • narks
  • rusr

Práca realitného makléra ma veľmi baví a napĺňa zároveň, pretože nie je jednotvárna. Aazda najväčšiu radosť mám z toho, keď sa mi podarí nájsť bývanie pre mojich klientov a vidím, že moji klienti sú šťastní, pretože našli svoj vysnívaný domov.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti