spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Na predaj jedinečný 2 podlažný viničný domček s exkluzívnou pivnicou, obec Viničky

Ulica: Hlavná
Obec: Viničky
Okres: Trebišov
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
395 000 €

Popis nehnuteľnosti

Martin Simko a Diamond Reality vám ponúka na predaj tento jedinečný 2 podlažný viničný domček s exkluzívnou tufovou pivnicou v tokájskej vinohradníckej oblasti v obci Viničky.

>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/HcrujI7ITcE

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača:  https://my.matterport.com/show/?m=disK7xPWAyp

Nehnuteľnosť so silnou emóciou a zároveň vysokou pridanou hodnotou ako je táto, sa nevidí často na predaj. Avšak dnes tu mame pre vás jedinečnú príležitosť, splniť si svoj sen kúpou tohto unikátneho viničného domčeka. Poďme si ho teda v krátkosti predstaviť.

Veľkosť celého pozemku je 651m2 a z toho zastavaná plocha domu tvorí 87m2. Na pozemku v tesnej blízkosti domu sa nachádza priestranná, zastrešená terasa o veľkosti 40m2, ktorá je celá obložená bielym kameňom a z ktorej je pekný výhľad aj na neďaleký rybník v tvare podkovy.

Na prvom podlaží domu sa nachádza kuchyňa, pracovňa, wc a tzv. degustačná miestnosť. V degustačnej miestnoti je plne funkčná tehlová pec s umeleckým kovaním. Z tejto miestnosti vedie vstup do podzemnej vinnej pivnice, jednej z najkrajších v tokájskej oblasti, ktorej parametre sú v celku úctihodné.

Vinná tufová pivnica je dlhá 150m a samotna podlahová plocha je 690m2. Steny a klenby su vymurované z pálených tehál, taktiež aj podlahy su vyložené z palených tehál. Okrem priestorov na výrobu vína, skladovacích priestorov a degustačných miestností sa v priestoroch pivníc nachádza aj tokajská expozícia. Tufové pivnice poskytujú priestor na zrenie tokajských výberov v dubových sudoch za prítomnosti ušľachtilej plesne Cladosporium cellare, ktorá sa v nich tvorí. Zaujímavosťou pritom je, že takéto podmienky sa nedajú dosiahnuť v pivniciach s iným pôdnym zložením.

K tomuto priam uchvatnemu priestoru sa da veľa pisať, no v tomto prípade si buduci vlastník bude musieť zažiť nezameniteľnú atmosféru priamo na mieste.

Na druhom podlaží sa nachádza vstupná obývacia sala, kupeľna s wc a 3 nepriechodné izby, ktore dnes slúžia ako spálne. Nehnutelnosť sa predava kompletne zariadená, vrátane zariadenia v pivničných priestoroch.

Budúci majiteľ tohto romantického viničného domčeka ma ako na dlani aj nadherne okolie. Vinohradnícka oblasť Tokaj ponúka najrôznejšie možnosti trávenia voľného času. Medzi atrakcie oblasti patrí aj 12 metrov vysoká vyhliadková veža v tvare suda, zážitková plavba loďou po rieke Bodrog, zrekonštruovaný Rákocziho kaštieľ vedľa v Borši ,ale aj cykloturistika, pešia turistika a mnoho ďalších možností aktívneho oddychu.

Kúpa tejto nehnuteľnosti je preto vhodná na bývanie, podnikanie, rekreáciu, alebo splnenie si svojho tajného sna.

Všetky fotografie (celkovo 40 ks) nájdete na DIAMONDREALITY.SK

Cena nehnuteľnosti je 395 000 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, tak ma neváhajte konktatovať na číslo 0903 255 172

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
651 m2
Úžitková plocha:
151 m2
Plocha pozemku:
651 m2
Zastavaná plocha:
87 m2
Podlahová plocha:
151 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
1
Energetický certifikát:
neuvedené
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
žumpa
Internet:
áno - wi-fi
Terasa:
áno
Terasa plocha:
40 m2
Vykurovanie:
vlastné - elektrické
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
690 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Martin Simko

Martin Simko

Maklér pre lokalitu Košice a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Diamond Reality MSI s.r.o., IČO: 52 909 131

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Realitnú činnosť vykonáva činnosť cez Diamond Reality MSI s.r.o.

Radi Vám poradíme