Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

POZEMOK V MYSLINE

Ulica: verejná
Obec: Myslina
Okres: Humenné
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrady
Iné:
1 €

Popis nehnuteľnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Pre všetkých, ktorí túžia tráviť víkendy a voľné chvíle na vlastnej záhrade a do budúcna si postaviť dom, ponúkame tento krásny, rovinatý pozemok v Mysline.

Pozemok parcela č. 545 o veľkosti 1049 m2 ( š. 33m x dĺ. 33m ) je situovaný na začiatku dediny a v súčastnosti klasifikovaný ako ovocný sad, doposiaľ   využívaný na pestovanie drobného ovocia  a zeleniny. 

Bonusom je oplotenie celého pozemku a osadené oporné stlpiky pre egreše.

Vo vyhliadke obce je v danej lokalite realizovať výstavbu rodinných domov.

Neváhajte a investujte. Zatiaľ v záhrade relaxujte a do budúcna budujte.

Cena dohodou - ponúknite.

Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.  Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu,  predaj, alebo prenájom vašej nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
1049 m2
Plocha pozemku:
1049 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Alena Holotová

Alena Holotová

Riaditeľ pobočky Diamond Reality Humenné a realitný maklér pre Humenné a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Alena Holotová WEYERGANS, IČO: 32 394 101

42
Maklér mesiaca:
42
2018, 2019, 2020, 2021
Maklér roka:
2018, 2019, 2020, 2021

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti