Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI BRETEJOVCE | 742m²

Ulica: nemá
Obec: Budimír
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
75 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj dva stavebné pozemky v obci Bretejovce, oba o výmere 742m².

Parcela č. 357/45 - REZERVOVANÉ
Parcela č. 357/46 - voľné

>>>VIDEOOBHLIADKU pozemku si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/sjcEAv2o_ew

Obec Bretejovce sa nachádza len 15minút autom od Košíc, hneď za obcou Budimír. Dostupnosť do mesta je veľmi rýchla a ak by ste sa chceli dostať napríklad do Prešova, v blízkosti sa nachádza privádzač na diaľnicu Košice - Prešov. Obec Bretejovce je veľmi maličká obec s približne 400 obyvateľmi, ale to sa teraz určite zmení. V územnom pláne obce je schválená výstavba novej časti, v ktorej mám na predaj 2 stavebné pozemky. 

Oba pozemky sa nachádzajú vedľa seba a sú úplne totožné. Majú výmeru 742m² a ideálne rozmery, šírku 22m a dĺžku 34m. Tým, že sú vedľa seba, si môžete dopriať jeden veľký pozemok s výmerou skoro 1500m² alebo si ho môžete kúpiť spoločne s vašim najlepším kamarátom či rodinným prislušníkom. Nie je to samozrejme podmienkou, viete si kúpiť aj 1 pozemok. 

K pozemkom budú privedené inžinierske siete ako elektrina, obecná voda, odpad bude riešený formou žumpy. V tejto novej časti budú čoskoro samé novostavby a developer vybuduje na svoje náklady pristupovú cestu, chodníky, osvetlenie a samozrejme aj privedie inžinierske siete. Starosti teda odpadávajú a vy sa môžete plne sústrediť nad výstavbou svojho nového domčeka. 

Táto nová časť disponuje cca 40timi novými pozemkami, kde s určitosťou v budúcnosti vyrastie mnoho nových domov a teda tu vznikne úplne nová komunita. Nakoľko sa táto časť nachádza na samom vrchu obce, tak výhľady sú nezameniteľné. To vám však odporúčam vyskúšať na vlastné oči. 

Cena jedného pozemku s výmerou 742m² je 75.000 eur (pre platcu dph 75.000 eur + dph). Ak by ste mali záujem o tento krásny pozemok, neváhajte ma konktaktovať na číslo 0911 337 969. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Celková plocha:
742 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Ladislav Šosták
  • rusr

Ing. Ladislav Šosták

CHRO spoločnosti - Personálny riaditeľ Diamond Reality. Ako realitný maklér vykonáva realitnú činnosť cez spoločnosť Diamond Reality Šosták s.r.o., IČO: 52 963 268

  • Slovensky
  • Česky
  • English
24x
Maklér mesiaca:
24x
2022
Maklér roka:
2022

Volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti

Rezidencia Krásna