Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Zvolen

Manažér pobočky

Jana Mojžišová

Adresa pobočky

Zvolen

Otváracia doba

Po - Pi: 09:00 - 18:00
So - Ne: zatvorené.
V prípade potreby aj mimo otváracích hodín po telefonickej dohode.


Diamond Reality nájdete aj v meste Zvolen. Riaditeľkou a zároveň majiteľkou licencie Diamond Reality je pani Jana Mojžišová, ktorá má bohaté skúsenosti s predajom nehnuteľností v lokalite Zvolene a blízkom okolí. Kancelária má vo svojom portfóliu ponuku bytov, domov, pozemkov a iných nehnuteľností. Realitná kancelária vám pomôže s konkrétnym realitným prípadom a prevedieme vás celým procesom, či už ide o kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti.

Naším prvoradým cieľom je profesionalita, serióznosť, čestnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup ku každému klientovi osobne. Najväčšou odmenou pre nás je vaša dôvera a spokojnosť. Pokiaľ teda máte záujem o kúpu predaj či prenájom nehnuteľností v okrese Zvolen alebo blízkom okolí zavolajte prosím na tel. č. 0947 941 256, alebo nám napíšte na mojzisova@diamondreality.sk.

Označenie Diamond Reality pre Lokalitu Zvolen a blízke okolie využíva na základe franchisingovej zmluvy: Jana Mojžišová – Diamond Reality Zvolen, tel. č. 0947 941 256, alebo nám napíšte na mojzisova@diamondreality.sk.

Diamond Reality je sieť nezávislých franšízových realitných kancelárií, ktoré ponúkajú služby spojené s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností na Slovensku. Každá realitná kancelária spolupracujúca na základe zmluvy o zaradení do skupiny Diamond Reality (franšízová zmluva) je nezávisle vlastnená, riadená a samostatne zodpovedajúca za výkon podnikateľskej činnosti. Jana Mojžišová – Diamond Reality Zvolen, IČO: 42 316 731 je zaradená do skupiny Diamond Reality.

Zoznam maklérov

Jana Mojžišová

Riaditeľ pobočky Diamond Reality Zvolen a realitný maklér pre Zvolen a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Jana Mojžišová – Diamond Reality Zvolen, IČO: 42 316 731
Slovensky Česky

Rezidencia Krásna