Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Košice

Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera

  • ARISTO, s.r.o. 
  • Diamond Reality Bratislava s.r.o. 
  • Diamond Reality Šosták, s.r.o.
  • Benchpress s.r.o.
  • Diamond Reality LŠ s.r.o.
  • Diamond Reality MSI s.r.o.
  • Diamond Reality Brokers s. r. o.

Adresa pobočky

Hollého 1523/3, 040 01  Košice - Juh (budova - bývalé zákaznícke centrum VSE) - 5. poschodie

Otváracia doba

Po - Pi: 09:00 - 18:00 So - Ne: zatvorené


Realitná kancelária Diamond Reality patrí medzi najväčšie realitné kancelárie na Slovensku. Dnes ju tvorí tím skúsených realitných maklérov a odborníkov z rôznych oblastí, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s realitnou činnosťou. Našim klientom poskytujeme čo možno najkomplexnejšie služby na realitnom trhu a to pod heslom – „všetko na kľúč“. V prípade, ak sa rozhodne klient u nás predávať, kupovať či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa už dostaví iba na podpis zmlúv (okrem určitých úkonov, kde je osobná prítomnosť klienta nevyhnutná).

Ako spoločnosť pre ktorú je prioritou zvyšovanie kvality poskytovaných služieb, je naším cieľom sa pravidelne školiť a odborne vzdelávať vo všetkých pridružených odboroch súvisiacich so sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Taktiež dbáme na zvyšovanie kvality práce našich spolupracovníkov. O našej profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj to, že sme členmi Realitnej únie Slovenskej republiky (RUSR), a absolventmi Slovenskej realitnej akadémie (SORA), čo nám dotvára punc kvality a odbornosti.

Diamond Reality je sieť nezávislých franšízových realitných kancelárií, ktoré ponúkajú služby spojené s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností na Slovensku. Každá realitná kancelária spolupracujúca na základe zmluvy o zaradení do skupiny Diamond Reality (franšízová zmluva) je nezávisle vlastnená, riadená a samostatne zodpovedajúca za výkon podnikateľskej činnosti.

Zoznam maklérov

Rezidencia Krásna