Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Bratislava

Manažér pobočky 

Bc. Peter Žák

Adresa pobočky

Panónska cesta 3604/17, 851 01 Bratislava-Petržalka, 4. posch.

Otváracia doba

Po - Pi: 09:00 - 17:00
So - Ne: zatvorené.
V prípade potreby aj mimo otváracích hodín po telefonickej dohode.


Diamond Reality nájdete aj v meste Bratislava v Budove VŠ Manažmentu na ulici Panónska cesta 3604/17, 851 01 Bratislava-Petržalka, 4. poschodie. Riaditeľom a zároveň majiteľom licencie Diamond Reality je pán Bc. Peter Žák, ktorý má bohaté skúsenosti s predajom nehnuteľností v lokalite Bratislava a blízkom okolí. Kancelária má vo svojom portfóliu ponuku bytov, domov, pozemkov a iných nehnuteľností. Realitná kancelária vám pomôže s konkrétnym realitným prípadom a prevedieme vás celým procesom, či už ide o kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti. Taktiež Vám vieme poskytnúť poradenstvo pri poskytnutí hypotekárneho úveru alebo iných doplnkových služieb.

Naším prvoradým cieľom je profesionalita, serióznosť, čestnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup ku každému klientovi osobne. Najväčšou odmenou pre nás je vaša dôvera a spokojnosť. Pokiaľ teda máte záujem o kúpu predaj či prenájom nehnuteľností v okrese Bratislava alebo blízkom okolí zavolajte prosím na tel. č. 0911 445 131, alebo nám napíšte na peter.zak@diamondreality.sk.

Označenie Diamond Reality pre Lokalitu Bratislava a blízke okolie využíva na základe franchisingovej zmluvy: All-For-Home, s. r. o., so sídlom Panónska cesta 3604/17, 851 01 Bratislava-Petržalka, 4. posch., SR, konajúci: Bc. Peter Žák, IČO: 53 333 519, tel. kontakt: 0911 445 131, mail: peter.zak@diamondreality.sk

Diamond Reality je sieť nezávislých franšízových realitných kancelárií, ktoré ponúkajú služby spojené s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností na Slovensku. Každá realitná kancelária spolupracujúca na základe zmluvy o zaradení do skupiny Diamond Reality (franšízová zmluva) je nezávisle vlastnená, riadená a samostatne zodpovedajúca za výkon podnikateľskej činnosti. All-For-Home, s. r. o. je zaradená do skupiny Diamond Reality.

Zoznam maklérov

Rezidencia Krásna