Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Michalovce

Manažér pobočky

Viera Magurová

Adresa pobočky

Moldavská cesta č. 6, 040 11 Košice

Otváracia doba

Po - Pi: 09:00 - 18:00
So - Ne: zatvorené.
V prípade potreby aj mimo otváracích hodín po telefonickej dohode.


Po dlhšej úvahe, sme sa rozhodli expandovať s našou realitnou kanceláriou aj do okresu Michalovce a Sečovce. Rozhodli sme sa tak hlavne na základe veľkého dopytu po nehnuteľnostiach či už priamo v okresoch Michalovce a Sečovce alebo ich okolí. Nakoľko chceme výjsť v ústrety naším klientom a pomôcť im s novým bývaním, voľba bola jasná. V našej ponuke už teraz môžete nájsť ponuku bytov, domov a pozemkov na predaj či prenájom v Michalovskom a Sečovskom okrese. Ak si napriek tomu nebude vedieť poradiť pri výbere nehnuteľnosti, neváhajte a kontaktujte nás na tel. č. 0915 311 480.

Našim klientom poskytujeme čo možno najkomplexnejšie služby na realitnom trhu a to pod heslom – „všetko na kľúč“. V prípade, ak sa rozhodne klient u nás predávať, kupovať či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa už dostaví iba na podpis zmlúv (okrem určitých úkonov, kde je osobná prítomnosť klienta nevyhnutná). Inzercia nehnuteľností je bezplatná pre všetkých klientov našej realitnej kancelárie. Momentálne inzerujeme na približne 200 realitných portáloch.

Zoznam maklérov

Rezidencia Krásna