Vložiť ponuku alebo dopyt nehnuteľnosti

V prípade, ak chcete predať, prenajať, kúpiť byt, dom, chatu, pozemok, garáž alebo inú nehnuteľnosť, kontaktujte nás prosím e-mailom na info@diamondreality.sk, telefonicky na číslo 0902 266 662 alebo využite náš kontaktný formulár v časti kontakt. My vám poskytneme kompletné služby pri predaji, prenájme, oceňovaní a správe nehnuteľností a taktiež za vás zabezpečíme všetky potrebné dokumenty k úspešnému ukončeniu obchodu. Naším cieľom je dosiahnutie obojstrannej spokojnosti s dôrazom na vysokú odbornosť a profesionalitu.

POZOR: Ponuky inzerujeme na desiatkach realitných portálov, a to bezplatne!

A prečo si vybrať práve nás?

Nie ste si istý, či je správne inzerovať svoju nehnuteľnosť práve u nás? Prečítajte si 11 bodov, ktoré vás zaručene presvedčia, prečo inzerovať vašu nehnuteľnosť v Diamond Reality.

 • Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. je najväčšia realitná kancelária na Východnom Slovensku čo sa týka ponuky nehnuteľností.
 • Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. má desiatky maklérov a zastúpenie vo viacerých mestách.
 • Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. je členom Realitnej únie Slovenskej republiky (RUSR) a tiež absolventom Slovenskej realitnej akadémie (SORA), čo jej dodáva punc kvality a odbornosti.
 • Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. ako jediná bezplatne pre všetkých klientov inzeruje na 200 realitných portáloch.
 • Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. vám zabezpečí prostredníctvom advokátskej kancelárie komplexný právny servis pri vyhotovovaní kúpnych zmlúv, zmlúv o budúcich zmluvách a iných právnych dokumentov, ktoré sú potrebné pre konkrétne obchodné prípady.
 • Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. vám zabezpečí zafinancovanie vašej nehnuteľnosti prostredníctvom špičkových hypotekárnych špecialistov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov. Viac o hypotékach nájdete: https://www.diamondreality.sk/financie-hypotekarny-uver 
 • Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. vám na požiadanie a po následnej obhliadke vašej nehnuteľnosti vystaví potvrdenie trhovej ceny nehnuteľnosti.
 • Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. vám pomôže odkúpiť vašu nehnuteľnosť, aj zadlženú, na ktorej viazne hypotéka, dlžoba voči nebankovej inštitúcii, exekúcia alebo iné, inštitúcia, či fyzická osoba.
 • Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. dodržiava etický kódex a ako jedna z mála realitných kancelárií má vypracovaný aj reklamačný poriadok.
 • Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. spolupracuje s najlepšími odborníkmi ako sú súdni znalci, notári, geodeti, hypotekárni špecialisti.
 • Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o má na svojom konte stovky ukončených obchodov a nespočetné množstvo spokojných klientov.

V prípade, ak máte záujem o služby našej realitnej kancelárie, kontaktujte nás e-mailom na info@diamondreality.sk, alebo využite jeden z našich kontaktov.